Browse images and videos on Instagram. Find out Most Popular Hashtags and Users. imgable
  1. Homepage
  2. @besiktas
Beşiktaş JK 🏆 (@besiktas) Instagram Profile Photo besiktas
Fullname

Beşiktaş JK 🏆

Bio Beşiktaş JK Resmi Instagram Hesabı / The Official Instagram Account of Beşiktaş JK

Profile Url

Share
Suggested users for Instagram Profile "Beşiktaş JK 🏆 (@besiktas)"
Vodafone Park 🏆🏆 (@vodafonepark) Instagram Profile Photo vodafonepark

Vodafone Park 🏆🏆

Ryan Babel (@ryanbabel) Instagram Profile Photo ryanbabel

Ryan Babel

Fikret Başkan (@fikretbskan) Instagram Profile Photo fikretbskan

Fikret Başkan

LORIS KARIUS (@lorisk21) Instagram Profile Photo lorisk21

LORIS KARIUS

Beşiktaş JK 🏆 (@besiktas) Instagram photos and videos

List of Instagram medias taken by Beşiktaş JK 🏆 (@besiktas)

Report Share Download 377 75.62K

Göztepe maçı hazırlıkları günün ikinci antrenmanı ile devam etti. 👍

Report Share Download 435 87.44K

İkinci Başkanımız Serdal Adalı, Asbaşkan, Transfer Komitesi Başkanı, Vodafone Park’tan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Umut Güner, BJK Nevzat Demir Tesisleri ve Futbol A Takımından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Ahmet Kavalcı, Transfer Komitesi Üyemiz Melih Aydoğdu, Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, teknik ekibimiz ve futbolcularımız, BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde düzenlenen barbekü partisinde bir araya geldi.

Report Share Download 917 98.43K

Ricardo Quaresma: Goal for you 😇

Report Share Download 184 43.23K

kartalyuvasi.eu'da %70'e varan Sonbahar İndirimi! Yurtdışında yaşayan taraftarlarımıza özel %70'e varan indirim imkanıyla Kartal Yuvası ürünleri tüm Avrupa'da. @kartalyuvasibjk

Report Share Download 638 92.87K

Bugünkü antrenmandan fotoğraflar 🦅

Report Share Download 420 87.27K

Beşiktaşımız, Spor Toto Süper Lig'de Göztepe ile oynayacağı maçın hazırlıklarını bir günlük iznin ardından yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Report Share Download 924 88.96K

Neşeli Günler 🤗

Browse  image by Beşiktaş JK 🏆 (@besiktas) with caption : "Beşiktaş Sompo Japan, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nin 2. haftasında Pınar Karşıyaka'yı 61-57 yendi.
💪😎✅
#PotanınKar" - 1889216519491003355
Report Share Download 473 51.19K

Beşiktaş Sompo Japan, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nin 2. haftasında Pınar Karşıyaka'yı 61-57 yendi. 💪😎✅ @bjk_basketbol

Report Share Download 214 68.64K

Birleşmiş Milletler ve WALD İş Birliği Vakfı’nın organizasyonunda özel konuklarımız; antrenmanı izledi, Teknik Direktörümüz Şenol Güneş’e plaket takdim etti ve futbolcularımızla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Report Share Download 155 44.83K

Kulübümüz, Reklamcılar Derneği tarafından bu yıl 30'uncusu düzenlenen ve Türk reklam dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olarak kabul edilen Kristal Elma’da, yaratıcı ajansı Muhabbet ile birlikte bir Kristal Elma, iki de bronz ödül alarak etkileyici projeleriyle adından söz ettirdi. Medya Kullanımı – Özel Etkinlik Kullanımı kategorisinde “23 Nisan Sürprizi” projesiyle Kristal Elma almaya hak kazanan Kulübümüz, bu projede çok önemli bir görevi çocuklara vermişti. 23 Nisan dolayısıyla, bu döneme denk gelen Süper Lig iç saha maçında, ilk 11’de yer alacak futbolcuların anonsunu çocuklara yaptırırken, bu esnada skorbordda da futbolcuların alışılmış görselleri yerine çocuklar tarafından çizilen resimlerini yayınlayarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamıştı. Come to Beşiktaş ve yeni forma filmine de ödül geldi! Yıl içerisinde gerçekleştirdiği pazarlama faaliyetleriyle de rakiplerinden ayrışan Kulübümüz, dünya çapında ses getiren kampanyası Come to Beşiktaş’ın yeni reklam filmi ile Online Film – Kurumsal İmaj kategorisinde Bronz Ödül kazandı. Reklam filminde, Kulübümüzün genç, dinamik, yenilikçi ve modern bir marka haline gelmesinden yola çıkan reklam filmi, Kulübümüzün dil, din, ırk gözetmeksizin herkesi kucaklayan bakış açısını tüm dünya ile Mevlânâ Celâleddîn-i Rûmî’nin sözleri ve felsefesi eşliğinde paylaşılarak sadece Türkiye’de değil, dünyada da büyük ses getirmişti. Kulübümüze Kristal Elma’daki bir diğer Bronz Ödülü ise yeni sezon formalarının tanıtıldığı film getirdi. Her yıl yeni sezon formalarının tanıtımını kendine has yaratıcı tarzı ile taraftarına tanıtan Beşiktaş, 2018-2019 futbol sezonu formalarının tanıtımı için hazırladığı ve aynı zamanda Come to Beşiktaş’ın devamı niteliğindeki filmle de Online Film – Moda ve Aksesuar kategorisinde Bronz Ödülü almaya layık görüldü.

Report Share Download 359 101.31K

Göztepe maçı hazırlıkları sürüyor. Antrenmanda U21 takımı oyuncularımızın da yer aldığı çift devreli maç oynandı ve 2-2 bitti.

Report Share Download 304 39.64K

Beşiktaş Sportif A.Ş. Genel Müdürü Serdıl Gözelekli: Telefon üzerinden korsan ürün ve dolandırıcılık yapanlarla ilgili taraftarlarımıza uyarılarda bulundu, telefonla ürün satışı yapılmadığını söyledi.